Chat

Datum 23.12.2019

Vložil Trabiporsche

Titulek PF 2020

Odpovědět

Krásné prožití Vánočních svátků a hodně štěstí a zdraví v Novém roce 2020 Vám přejí Vašutovi

Datum 29.12.2016

Vložil trabiporsche

Titulek PF 2017

Odpovědět

Všechno nejlepší do Nového roku 2017 Vám přejí Jarda s rodinou.

Datum 12.11.2016

Vložil Ritmo

Titulek Zimní sraz

Odpovědět

Ahoj, kdy bude zimní sraz?
Mám dva nové kamarády s trabanty a chtěl jsem jim o něm povědět.

Datum 10.07.2016

Vložil Ritmo

Titulek Čadca

Odpovědět

Jedete někdo do čadce? už je to tento víkend.

Datum 07.06.2016

Vložil rainbowdemon

Titulek tak co

Odpovědět

tak co soudruzi jak dodrzujete pomer v benzinu /sory za gramatiku pisu z nemecka/nehuliite

Datum 04.06.2016

Vložil Ritmo

Titulek kam letos na dovču ?

Odpovědět

Tak co kam se letos chystáte s trabanty?
Zrovna přemýšlím kam se vydám já. Tak potřebuji inspiraci.

Datum 10.06.2016

Vložil Andy

Titulek Re: kam letos na dovču ?

Odpovědět

My letos asi jen kolem komina :D Chteli jsme jet na Moravu, ale jsme pozvani na svatbu zrovna ten vikend..Takze tam max v patek na otocku..

Datum 23.03.2016

Vložil Old Fiat Club - předseda

Titulek Třinec 2016 – 1. sraz historických vozidel

Odpovědět

V sobotu 30. dubna 2016 nesmí žádné historické vozidlo zůstat v garáži bez pohybu. V tento den se koná v Třinci oslava Dne hutníků s bohatým doprovodným programem. Od 10.00 do 17.00 hod. v rámci Hutnického dne proběhne před Werk Arenou v Třinci sraz historických vozidel a techniky. Můžete přivézt a předvést parní stroje, parní motocykly a vozidla, stacionární motory, historická jízdní kola, šlapací vozítka, jednoúčelová vozítka a plošinové vozíky, historické motocykly, tříkoly, osobní i nákladní automobily a autobusy. Vítaná jsou také historická hasičská vozidla, sanitky, pohřební automobily, dodávky a samozřejmě také sportovní automobily.
Hlavním organizátorem srazu je Muzeum města Třince a Třineckých železáren. Na této akci spolupracuje několik veteránských klubů v rámci Moravskoslezského kraje a řada dalších organizací. Výstava automobilů bude probíhat na uzavřeném parkovišti před novou Werk Arenou (cca 300 parkovacích míst) – každý klub bude mít k dispozici část parkovací plochy. Vozidla budou hlídána po celý den, občerstvení v místě, soutěže pro diváky, představení vozidel, prezentace firem, soutěž elegance vozidel a oblečení posádek, hodnotné ceny. Jste zváni k hojné účasti – nebude se platit žádný účastnický poplatek. Historické automobily a motocykly by měly být starší 30 let (A – F do roku výroby 1986 včetně), sportovní a zajímavá vozidla mohou být i mladší. V době srazu bude pro účastníky zajištěna technická podpora a služba zdravotníků. Uvítáme, když nám do 29. 4. 2016 sdělíte, jakými vozidly přijedete (stačí Vaše jméno, typ vozidla a rok výroby) – nejlépe na e-mail: jaromir.polasek@volny.cz.
Na tuto akci můžete přijet jednotlivě nebo se můžete připojit k dvěma organizovaným jízdám – pro zájemce organizujeme společný odjezd veteránů ze Zámeckého náměstí ve Frýdku-Místku v 8.30 hod. a mezi 11.00-12.00 hod. z výstaviště Černá louka v Ostravě. Vozidla, která přijedou po vlastní ose, musí mít platnou registraci, platnou pojistku, platnou technickou kontrolu a jejich technický stav musí odpovídat podmínkám silničního provozu. Účastníci srazu jsou povinni dodržovat bezpečnost při jízdě po pozemních komunikacích a dbát pokynů pořadatelů.
Hutnický den a sraz historických vozidel probíhá pod patronací Třineckých železáren, a. s. a Moravia Steel, a. s. Hlavním sponzorem akce je Pivovar Radegast, Plzeňský Prazdroj, a. s.
Akci pořádá Muzeem Třineckých železáren a města Třince ve spolupráci s Veteran Car Clubem Ostrava, Old Fiat Clubem, Klubem přátel modrého dýmu Slezsko a dalšími subjekty – Valašský Veterán Car Club Rožnov pod Radhoštěm, VCC „Beskydy“ Rožnov pod Radhoštěm, Klub historických vozidel Opava, Český klub historických motocyklů Ostrava, Fiat 128 klub, Veterán Trabant klub Bohumín a dalšími.

Datum 06.03.2016

Vložil Ritmo

Titulek No tak se se mnou nebavte!!!

Odpovědět

:-(

Datum 13.02.2016

Vložil Ritmo

Titulek Sraz

Odpovědět

Ahoj Bando, tak co kdo přijede trabantem a kdo plechovkou ??