Chystaný sraz

  Trabanti na sněhu

 

 

 
 

Přátelé, kamarádi, příznivci dobré nálady a pohody vítejte na stránkách Klubu přátel modrého dýmu Slezsko, o. s.

 

Na našich stránkách se dovíte, čím se zabýváme, prozkoumáte plánované akce nás i našich přátel a jiných sdružení, dovíte se, co se událo v časech minulých, a prohlédnete si fotky, které v nás vzbuzují krásné vzpomínky.

Kdo vlastně jsme a co je naší náplní? Jsme přátelé, kteří se potkávali na akcích různého typu a jednoho dne jsme si řekli a proč ne? Líbilo se nám pomáhat při organizacích akcí a aktivně se jich účastnit, podporovat sdružení obdobného rázu. Přinášet lidem radost a naplňovat smysluplně jejich volný čas.  V roce 2010 padlo rozhodující slovo a po pečlivém zvážení našeho názvu jsme nemeškali a zaregistrovali se. Od té doby nejen že pořádáme vlastní akce, ale také úzce spolupracujeme s obdobnými sdruženími.

Zabýváme se sdružováním lidí se zájmem o provoz a údržbu vozidel koncernu IFA. Podporujeme péči o historicky cenná vozidla, podílíme se na jejich propagaci. Naše akce mají společenský, relaxační a kulturní nádech.  Program je vždy upravován s ohledem na velké věkové rozpětí a všichni si tak přijdou na své. Našich akcí se účastní jednotlivci i rodiny s dětmi a můžeme se pochlubit i nemalou účastí našich zahraničních kamarádů ze Slovenska, Polska i Maďarska. Tím, že pořádáme srazy v Beskydech převážně v rekreačních areálech v horách, dalo by se říci, že se aktivně věnujeme plánování volného času pro širokou veřejnost.

Komu se naše záliba líbí a chtěl by se k nám přidat, neváhejte, spojte se s námi. Rádi uvítáme nové členy.

Členská schůze

 

Novinky

Naše akce

04.01.2018 10:47
Doplněny informace k únorovému Beskyd srazu.

Fotogalerie

20.02.2017 09:59
Přidány fotky ze srazu Beskyd sraz 2017.

Naše akce

11.02.2017 20:20
Doplněny informace ke srazu v Trojanovicích.